Karpacz: Deptak (nieaktywna)

Deptak (nieaktywna)

Kamera z widokiem na deptak w Karpaczu

Zobacz obrazy z 29 kamer

Deptak w Karpaczu na skrzyżowaniu z ulicą Łączną

Od niedawna Karpacz może się poszczycić deptakiem w samym centrum miasta (choć sama nazwa "deptak" jest trochę na wyrost). Dzięki wybudowaniu tunelu pod stokiem narciarskim Kolorowa, było możliwe zamknięcie dla ruchu kołowego niewielkiego odcinka ulicy Konstytucji 3 Maja. Właśnie ten odcinek jezdni nazywamy dzisiaj deptakiem. Niestety samochody nadal jeżdżą po tej drodze i często trzeba na nie uważać. Ponoć za kilka lat ma być ulica przebudowana i stać się deptakiem z prawdziwego zdarzenia.

Kamera umieszczona jest na budynku mieszczącym się w niedalekiej odległości od skrzyżowania z ulicą Łączną czyli mniej więcej pośrodku deptaka.

18.06.2014 Kolejna kamera na deptaku w Karpaczu

Deptak w Karpaczu

Deptak staje się co raz większą atrakcją Karpacza, tak długo oczekiwaną przez mieszkańców, a jeszcze bardziej przez turystów. Właścicielem kamery jest firma TeNet z Karpacza, od lat zajmująca się obsługą stron informatycznych wielu obiektów turystycznych w Karkonoszach. Kamera wysyła obraz o dość niskiej jakości, odświeżany bardzo rzadko, jednak jest to kolejna ciekawa inicjatywa mieszkańców Karpacza, której celem jest promocja miasta.

Obraz z kamery pochodzi ze strony karpacz24.pl