Karpacz: Świątynia Wang

Świątynia Wang

Mieszkanie w centrum Karpacza sprzedam

Zobacz aktualny obraz z kamery Kamera ze Świątyni Wang w Karpaczu

Śnieżka ze Szpindlerowego MłynaŚnieżka z Domu Śląskiego

Widok na Świątynię Wang na tle Śnieżki

Obraz z kamery udostępniany jest przez Parafię Ewangelicko-Augsburską Wang w Karpaczu. Wszelkie informacje o kościele znajdują się na stronie Parafii Wang. Niewątpliwie kościół jest największą atrakcją Karpacza i każdy kto choć raz był w naszym mieście na pewno poznał go z bliska. Arcy ciekawa jest historia tego kościoła i ruchu protestanckiego na terenie Karkonoszy oraz jego pogórzu. Niewątpliwie jest to Perła Karkonoszy. Kościół zachwyca swoją bryłą oraz rzeźbieniami. Współcześnie, prace konserwatorskie wykonywał nasz wspaniały przyjaciel artysta rzeźbiarz, muzyk, poeta Ryszard Zając.

W obrębie parafii działają między innymi: chór ekumeniczny i zespół muzyczny, księgarnia, diakonia, akademia ewangelicka, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oraz ośrodek wczasowo-szkoleniowy.

Obraz z drugiej kamery

Obraz z tej kamery był w zdecydowanie lepszej jakości oraz obejmjmował swoim zasięgiem większy obszar. Rzadko spotyka się aby w jednym miejscu były instalowane dwie kamery. Jak się domyślacie Świątynia Wang jest największą atrakcją Karpacza. Tym sposobem większa ilość użytkowników będzie mogła jednocześnie podziwiać ten widok. Niestety obecnie nie ma możliwości pokazywania obrazu z tej kamery.

Przykładowy widok z kamery przy Wangu

Widok na Wang z kamery

Bardzo często obraz z kamery jest niewidoczny. Prawdopodobnie problemy występują z połączeniem sieciowym czyli zbyt wiele osób jednocześnie próbuje oglądać obraz, a nie jest to obraz statyczny tylko w wersji "live" czyli na żywo. Widok jest wspaniały dlatego nie dziwię się, że często oglądany, tylko nie zawsze jest dobra widoczność.

06.03.2013 Przykładowe obrazy z dwóch kamer

Wang Karpacz Wang

Obraz z kamery pochodzi ze strony wang.com.pl