Karpacz: Strzecha Akademicka

Strzecha Akademicka

Mieszkanie w centrum Karpacza sprzedam

Zobacz obraz z kamery na żywo Widok ze Strzechy Akademickiej w Karpaczu

Kocioł Małego StawuSchronisko pod Śnieżką

Widok ze Strzechy Akademickiej

Obraz z kamery jest w wersji LIVE co oznacza, że możemy oglądać wszystko to co aktualnie dzieje się przed kamerą w czasie rzeczywistym. Często na obrazie pojawiają się duchy, które ciągnął się za poruszającymi się obiektami - zjawisko to spowodowane jest ograniczeniami w transferze przesyłu strumienia obrazu. Wszystkich bardzo ucieszyła nowa kamera w Karpaczu, szkoda tylko że nie widać samego schroniska.

Strzecha Akademicka należy do najbardziej popularnych schronisk w całych Karkonoszach. Standard oczywiście jest turystyczny czyli taki jak oferują wszystkie pttk-owskie schroniska w Polsce. Niewątpliwą atrakcją Strzechy Akademickiej jest możliwość skorzystania z wyciągu i stoku narciarskiego Złotówka. W okresie zimowym narciarze są najważniejszymi gośćmi schroniska - wystarczy wyjść przed budynek aby właściwie być już na stoku. Kilkaset metrów od Strzechy znajduje się najpiękniej położone schronisko w polskich górach czyli Samotnia, którą również możemy podziwiać na żywo z kamer umieszczonych w naszym serwisie.

Widok ze Strzechy Akademickiej

2014.12.27 - Przykładowy obraz ze Strzechy Akademickiej

Przepiękny widok w Karkonoszach ze schroniska Strzecha Akademicka. Często zobaczymy tu przechodzących turystów, którzy korzystają z najważniejszych szlaków górskich. Drogą na Śnieżkę przejeżdżają również samochody dostarczające towar do schronisk oraz ciężki sprzęt pomocny przy obsłudze stacji meteorologicznej na szczycie Śnieżki.

Obraz z kamery pochodzi ze strony strzechaakademicka.pl