Karpacz: Panorama ze stoku Kolorowa (nieaktywna)

Panorama ze stoku Kolorowa (nieaktywna)

Panorama Karpacza ze stoku Kolorowa

Zobacz obrazy z 29 kamer

Panorama Karpacza ze stoku Kolorowa

Kamera skierowana jest na budynek, w którym mieści się serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz szkółka narciarska, w stronę dolnej stacji ośrodka narciarskiego Kolorowa. Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa położone jest praktycznie w samym sercu Karpacza przy ulicy Parkowej 10, opodal deptaka na ul. Konstytucji 3 Maja. Z tego miejsca roztacza się również piękna panorama, którą oczywiście dojrzymy tylko przy dobrej widoczności bez mgieł i opadów.

Miłośnicy białego szaleństwa, którzy nie posiadają własnego sprzętu narciarskiego mogą wypożyczyć narty, kaski oraz kijki w wypożyczalni sprzętu Skimr działającej na terenie ośrodka narciarskiego Kolorowa. Istnieje również możliwość pobrania prywatnych lekcji od wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa oraz snowboardu. Praktycznie na stoku znajduje się całoroczny domek, który można wynająć.

Zimą Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa to przede wszystkim świetnie przygotowany stok narciarski, który obsługiwany jest przez duży i mały (szkoleniowy) wyciąg orczykowy. Jedną z większych atrakcji jest również całoroczna zjeżdżalnia Alpine Coaster, z pewnością zjazd wagonikiem dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. W okresie letnim, kiedy śniegu brak, miłośnicy białego szaleństwa mogą spróbować zaspokoić swoje żądze na Letnim Torze Saneczkowym. Prędkość wózka osiąga aż do 35km/h a czas przejazdu trwa do 7 minut.

2015.01.22 - Przykładowy obraz z kamery panoramy ze stoku Kolorowa w Karpaczu

Widok ze stoku Kolorowa

Wspaniała lokalizacja Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa niewątpliwie jest jednym z większych atutów ośrodka. W pobliżu znajduje się restauracja U Petiego oraz kilka innych punktów gastronomicznych przy ulicy Konstytucji 3 Maja, która częściowo została wyłączona z ruchu samochodowego.